Ostatnio napisane komentarze

 

Komentarze 1 - 21 z 7270


Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-06-18, czwartek (18:43:48)

Klimat niesamowity.

Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-06-09, wtorek (19:19:38)

Fajne podejście.

Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-06-09, wtorek (19:19:06)

Mogą sobie robić foty.
I tak nie będą mogły świadczyć o czymś złym o nas.

Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-06-09, wtorek (19:18:12)

Oryginalne dosyć.
Będę kopiować jak nie zapomnę...

Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-06-09, wtorek (19:17:33)

Fajne te remonty, może przekonają do kolei...

Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-06-09, wtorek (19:16:14)

Też bym wysiadł po takiej jeździe...

Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-05-28, czwartek (18:09:49)

Skutecznie zachomikowane na późniejszą publikację...

Autor: MG
Komentarzy: 6

MG // 2026-05-26, wtorek (10:25:28)

Jak nie szumi to reklama dla 580D hehe

Autor: MG
Komentarzy: 6

<^> // 2026-05-25, poniedziałek (21:42:06)

ISO2500 Mmm. Nie widać wcale szumów.

Autor: MG
Komentarzy: 6

<^> // 2026-05-25, poniedziałek (21:40:10)

Świetne foto, teraz na monitorze komputerowym idealnie wszystko widać i naprawdę szacun za warunki uchwycone!

Autor: MG
Komentarzy: 6

<^> // 2026-05-25, poniedziałek (18:42:47)

Ja widzę światła i jest ok i piękne niebo!

Autor: MG
Komentarzy: 1

KK // 2026-05-25, poniedziałek (16:42:48)

ciekawe gdzie tu wcisną nowobałtycką?

Autor: MG
Komentarzy: 6

MG // 2026-05-25, poniedziałek (08:58:09)

Nie regulować. Lokomotywa ma być ciemna i ledwo widoczna.

Autor: MG
Komentarzy: 1

M. // 2026-05-25, poniedziałek (01:49:54)

Dobre ujęcie.

Autor: MG
Komentarzy: 6

KK // 2026-05-23, sobota (22:22:54)

Nie wiem czy mam regulować obraz w monitorze czy nie ?

Autor: MG
Komentarzy: 1

<^> // 2026-05-23, sobota (17:06:27)

Ta ucięta lampa jak najbardziej słusznie! To ma sens.

Autor: MG
Komentarzy: 2

MG // 2026-05-17, niedziela (12:59:43)

Obecna wersja głosi, że po wakacjach za rok ruszają roboty. I będzie betonoza jak wszędzie + dwa lata cierpienia robót.

Autor: MG
Komentarzy: 2

KK // 2026-05-17, niedziela (11:17:58)

Ciekawe kiedy zmieni się nawierzchnia peronowa ? Bo ciągle nie trawię tych obecnych standardów.

Autor: MG
Komentarzy: 2

<^> // 2026-05-15, piątek (21:03:58)

Marian ma ich masę, tylko dawkuje i na pytanie czy masz jeszcze coś, odpowiada kłamstwem, że nie, po czym znów coś wypływa. I będą wypływać tylko co raz to starsze zdjęcia.

Autor: MG
Komentarzy: 2

M. // 2026-05-15, piątek (10:28:37)

Są jeszcze jakieś stare niepublikowane foty?

Autor: MG
Komentarzy: 2

KK // 2026-05-11, poniedziałek (16:18:59)

Z miniaturki wogóle nie widać że to Ostróda metamorfozą konkretną stacja przeszła.
 

Komentarze 1 - 21 z 7270

Ostatnia aktualizacja: 2026-06-16
Projekt i wykonanie: DrezynSoft
SyZyFik wersja 3.0.0
© MG 2011-2026

Podstronę załadowano w 0.3378 sekundy.

ajax